Investor

Kdo je investorem projektu

SIDI PragueSIDI Prague je dceřiná společnost holdingové společnosti SIDI Investments, která podniká ve střední a východní Evropě. Patří do skupiny, jejíž majoritním vlastníkem je jedna z největších izraelských developerských společností B. Yair building corporation, zapsaná na burze v Tel Avivu. SIDI v Praze úspešně zrealizovala rezidenční areál Krásná Hůrka a nyní staví projekt ByTy Malešice v Praze 10 - Malešicích. 1. etapa projektu byla úspěšně realizována! Obě etapy úspěšně kolaudovány, 1.etapa 100% vyprodána a v rámci druhé 90%.

 

Oleg Haman, Hlavní architekt Casua a vedoucí architekt projektu
Oleg HamanUž dvacet let se zabýváme bydlením. Máme za sebou opravdu hodně bytů a většina jich je v Praze 10, kde jsem mimo jiné strávil své dětství. Vzrušuje mne představa bytu s výhledem do dáli s vlastní zahradou se vzrostlým stromem (jak tomu bude v našich bytech na úrovni 14. a 18. podlaží). Mám rád výškové budovy. Mám rád zeleň. Jestli se celému týmu podaří dotáhnout realizaci tak, jak jsme to nakreslili, bude projekt ByTy Malešice skutečně jedinečný.

 

Aleš Poděbrad, Hlavní inženýr Casua a manager projektu
Aleš PoděbradJe mi 54 let a více než 25 let se zabývám projektováním a vedením projektových týmů, se kterými realizujeme jednotlivé malé, ale i rozsáhlé projekty. Spolupráce s tvůrčími lidmi, architekty, projektanty, specialisty a klienty a vůbec všemi účastníky investičního procesu je něco, co mě naplňuje uspokojením ze vznikající stavby. Je to výzva zvládnout něco nového, jako je tomu například v projektu ByTy Malešice.

 

Jan Krause, Hlavní inženýr projektu
Jan KrauseV projektu ByTy Malešice se snažím skloubit požadavky investora a architektů tak, aby se projekt dal rozumně realizovat a konečný výsledek se příliš nelišil od naší společné představy. Projektováním staveb různého účelu se už nějakou dobu zabývám a tento převážně bytový projekt je pro mne velkou výzvou. Ve své práci se snažím využít získané a stále nově získávané zkušenosti a udržet si ve svých 34 letech od některých věcí patřičný odstup a přitom zdravý rozum.

 

Jiří Grulich, Autor konceptu zeleně
Jiří GrulichJsem absolventem zahradnické fakulty v Lednici na Moravě při MZLU Brno /1983/. Mám za sebou 38 let zahradnické praxe, 27 let praxe v památkové péči a ochraně přírody, legislativní, znaleckou, projekční a realizační činnost na úseku ochrany a tvorby zeleně. V rámci projektu ByTy Malešice se zabývám projekcí i realizací zeleně, energií v prostoru a drobnou architekturou. Moje motto? „Hleď do prostoru a raduj se se mnou z úžasného divadla energií barev, tvarů, vůní, světel a stínů.“

Vyberte si byt!

Nezapomeňte

  • Zeleň v harmonii s městem
  • Neustálá péče zahradníka
  • Ostraha celého objektu
  • Kamerový systém
  • Výborná dostupnost z centra
  • Malešický park, školy, školky
  • Poliklinika
  • Obchodní promenáda