Lokalita

Najít ideální místo pro Váš nový domov rozhodně není jednoduchá volba. My jsme ho pro Vás našli. Malešice jsou tradiční rezidenční lokalitou. Ale díky našemu projektu se tu životní úroveň ještě zvýší. A nejen místní vědí, že je tu hezky.
Polyfunkční areál ByTy Malešice je vybudován v centrální části Malešic. Pozemek, kde se byty staví, je vymezen ulicemi Počernická, Nad Úžlabinou a Plaňanská. Sousedí s Penzionem Malešice, poliklinikou a Hotelem Rhea.

mapa1-resized-original

Umístění projektu ByTy Malešice 2. etapa do této pražské čtvrti bylo více než strategické. Je ideálním výchozím bodem pro spojení s centrem města.

3-strana-mapa2-resized-original

Malešice pro rodiny s dětmi aneb jak je možná neznáte

Každé místo má své kouzlo a pro Malešice to platí dvojnásob. Na své si tu totiž přijdou mladí i staří. Je tu nejen kam jít nakoupit, zasportovat si, zarelaxovat nebo jen tak se jít projít. Malešice zkrátka mají co nabídnout.

Co všechno tu najdete?

Jen minutu chůze od areálu se rozprostírá půvabný Malešický park s dětským hřištěm. Přes park se můžete napojit na oblíbenou cyklostezku vedoucí z Hostivaře na Prosek.

Botanická zahrada Malešice je jednou ze tří významných botanických zahrad v Praze. Patří střední zahradnické škole na Jarově a ve všední dny je otevřena široké veřejnosti. Nabízí příjemnou procházku i posezení.

Malešice jsou bohaté na restaurace různých kuchyní a stylů.

Pro příznivce divadelní scény je tu Strašnické divadlo, kam můžete vyrazit nejen na divadelní představení a pravidelné programy pro děti, ale také na koncerty.

Vyžití pro milovníky nákupů nabízí multifunkční centrum Flora. Je vzdálené zhruba 15 minut cesty MHD, nebo 7 minut autem.

Jen 10 minut autem od areálu na Vás čeká 9jamkové golfové hřiště.

Dostupnost oblíbených míst v Praze

Vyberte si byt!

Nezapomeňte

  • Zeleň v harmonii s městem
  • Neustálá péče zahradníka
  • Ostraha celého objektu
  • Kamerový systém
  • Výborná dostupnost z centra
  • Malešický park, školy, školky
  • Poliklinika
  • Obchodní promenáda