O projektu

TERMÍN DOKONČENÍ - LÉTO 2015.

ByTy Malešice 2. etapa je v Čechách unikátním projektem, který spojuje lásku k architektuře a lásku k přírodě s jediným cílem: vytvořit dokonalou rovnováhu mezi tepajícím velkoměstem a přírodou, vytvořit harmonické podmínky pro bydlení jedinců, párů i rodin.

V areálu navíc vznikne to, co doteď Malešicím chybělo, nové centrum, kde se nejen lidé z okolí budou rádi potkávat na kus řeči, ale kde také najdou veškeré služby, jako jsou nákupy, návštěva lékaře, banky či kadeřníka nebo i různé volnočasové aktivity.
A lukrativní komerční plochy, které se nacházejí ve všech přízemních prostorách, nabídnou skvělou příležitost podnikatelům a zajistí další služby obyvatelům jako například supermarket a spa/wellness zařízení.

2. etapa je rozdělená na bytové domy (8 pater) a bytové věže (15 až 18 pater) – 3 objekty (vchody D1, E1, E2, F1, F2, F3, F4)

Každý z objektů bude mít v přízemí komerční prostory a zároveň budou společně propojeny a to 2 podzemními podlažími, kde se nacházejí parkovací stání a sklepy.

Parkování

Parkovací stání jsou rezidentům, komercím i veřejnosti k dispozici v prvním nebo druhém podzemním podlaží. Parking je nutné koupit ke každé bytové i nebytové jednotce. Ceny se pohybují od 170 do 350 tisíc korun.

Profesionální péče o zeleň

Jednotlivé domy budou mít zatravněné střechy, na nižších budovách vzniknou střešní zahrady. Všechny 3 domy budou mít do fasády zapuštěny vzrostlé stromy, které se stanou symbolem projektu ByTy Malešice. K vnějším stěnám domů připevníme konstrukce, po kterých se budou popínat květiny mnoha druhů. Do zeleně budou také zahaleny vstupní haly budov, majitelé bytů ve druhých patrech se mohou těšit z plně dokončených předzahrádek na střechách komerčních prostor.

Na balkóny bytů nainstalujeme jednotně vypadající truhlíky. Zeleň se tak bude snadno udržovat, navíc za Vaší minimální asistence. O zeleň bude neustále pečovat automatická závlaha (na pozemku je vlastní studna) a bude zajištěna pravidelná péče profesionálního zahradníka.

Habrová alej

Atrium projektu na sebe upozorní habrovou alejí s průhledem na vodní spirálu. Hned vedle vznikne trávník určený k posezení a květinové záhony na obchodní promenádě.

S projektem ByTy Malešice 2. etapa už nemusíte volit mezi přírodou s krásnou zelení a dobrou občanskou vybaveností poblíž centra Prahy. Teď můžete mít obojí.

Vyberte si byt!

Nezapomeňte

  • Zeleň v harmonii s městem
  • Neustálá péče zahradníka
  • Ostraha celého objektu
  • Kamerový systém
  • Výborná dostupnost z centra
  • Malešický park, školy, školky
  • Poliklinika
  • Obchodní promenáda